Sunday , June 13 2021

Aksidenti tragjik/ Shkon në dy numri i viķtimave, kush është 20 vjeçari që ndërroi jetë? Del emri

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në mëngjes në aksin Shkodër-Malësi e Madhe. Nga informacionet e para, mësohet  se numri i viķtimave ka shkuar në dy persona. Njëri prej tyre është 20-vjeçari me emrin Erglis Delaj dhe Sergjio Kukaj po 20 vjec.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Omaraj ku janë përplasur tre automjete.