Sunday , June 13 2021

Robin feston ditëlindjen e 12-të, Taulant Balla ndan si rrallëherë foton e ëmbël familjare (FOTO)

Dita e sotme është mjaft e veçantë për kreun e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, pasi feston ditëlindjen e djalit, Robin. Balla ka publikuar në rrjete sociale foto nga ceremonia e ditëlindjes së djalit, i cili sot, feston 12 vjetorin e lindjes.

Në një nga fotot e publikuara Balla shihet teksa puth në ballë djalin, ndërsa i si dhuratë i kanë bërë një bluze me logon e Bayern Munich.

Ndërsa në një foto tjetër, shihet e tërë familja Balla, kun ë mes të tryezës është dhe një tortë ngjyrë mavi dhe qirinj me numrin 12.

“GËZUAR ROBIN BALLA”, uron të birin numri 2 i PS.