Sunday , June 13 2021

Aksident në autostradën Elbasan-Tiranë/ Përplasen dy makina, ka te plagosur (Foto)

Një aksident ka ndodhur në autostradën Elbasan-Tiranë, ku është plagosur një person. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku njëra prej tyre tip “Ford Fokus” me targë AA 744 HG  Automjeti tjetër është me targa maqedonase dhe është dëmtuar më shumë.

I plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit mes dy drejtuesve.