Sunday , June 13 2021

E fundit/ Dy makina përfshihen në aksident në dalje të tunelit të Elbasanit

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, sa kalon tunelin. Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Top Channel në aksident janë përfshirë dy automjete, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Dëmet materiale janë të shumta, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.