Sunday , June 13 2021

“Vjen një moment që…”, çfarë ka dashur të thotë Bora Zemani me foton e fundit që postoi inë instagram?

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara së fundi, si për jetën private ashtu edhe si moderatore e Përputhen. Të premten e kaluar, Përputhen duket se mabroi ciklin e saj pasi vazjat dhe djemtë vendosën se si do të largoheshin nga emisioni vetëm apo çift.

Aristela doli e vetme, ndërsa Ola dhe Murati vendosën të dilnin çift. Pas përfundimit të programit, Bora ka publikuar disa foto ku shihet e ulur në mes të skenës. Krahas shkruan: “Vjen një moment që…”.

Mesa duket moderatorja është e çlodhur dhe e çliruar tani që mbaroi programi pas gjithë atyre situatave dhe aventurave që ka patur mes konkurrentëve