Sunday , June 13 2021

“Na ke mashtruar…. Ndjekësit i turren keq Mevlanit: Nuk kishte faj Ledjana

Videot që qarkulluan së fundi në rrjetet sociale, ku Mevlani shfaqej duke kënduar e kërcyer krah Antonelës kanë mërzitur shumë ndjekësit. Pas tyre, ata mendojnë se Ledjana kishte të drejtë se ishte e lëkundur dhe nuk merrte një vendim përsa i përket lidhjes së tyre. Ata shprehen në komente se të gjitha i bëri për famë dhe ka mashtruar fansat. Gjithashtu ata i drejtohen duke e quajtur njeriun më falso.

Kujtojmë se Ledjana dhe Mevlani dolën nga Përputhen për të vazhduar njohjen jashtë por së fundi po përflitet se janë ndarë dhe Mevlani po shihet më shumë pranë Antonelës.