Sunday , June 13 2021

Ngjarje e rëndë në Elbasan, ja cfarë ka ndodhur

Një ngjarje e rende ka ndodhur në qendër të Elbasanit ku njw i ri është plag0sur mesditën e kësaj të marte. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se i plagosuri është 25 vjeçari Jurgen Veliu. Ndër të tjera është bërë i mundur aŗestimi i autorit të kësaj ngjarje 24 vjeçarit, M. Jevgu.

Sipas informacioneve mësohet se i riu ka marrë plagë në pjesë të ndryshme të trupit, dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë detaj në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje./abcnews.al