Friday , June 18 2021

Arbana Osmani harron Eduartin dhe fëmijët, moderatorja takon personin special të jetës së saj (Foto)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy shoqe të ngushta dhe këtë e tregojnë vetë moderatoret herë pas here. Së fundmi, Arbana i bëri një dedikim mikes së saj më të mirë, teksa kanë pozuar një selfie. “Ajo ma ndriçon ditën”, shkruan Arbana. Dy vajzat janë njohur në Top Channel, ku janë rritur në karrierë.

Dy moderatoret janë gjithmonë pranë njëra- tjetrës në momentet më të lumtura dhe të trishtuara të njëra- tjetrës. Ndonëse secila në jetën e tyre, me fëmijë, nuk qëndrojnë gjatë pa kaluar vetëm kohë të dyja.