Sunday , June 13 2021

Vendi nuk ka qetësi, ndërron jetë 45 vjecari në Qarkun e Elbasanit

Një 45 vjeçar raportohet se ka ndërruar jetë në Peqin. Nga raportimet e para bëhet me dije se 45 vjecari është qëlluar nga shoku i tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pajovë të Peqinit mëngjesin e sotëm, ndërsa eshte kapur autori, një 40 vjeçar, banor i zonës. Shkaku i ngjarjes ka qenë për motive të dobëta.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.