Thursday , August 5 2021

Nuk flisnin me njëra-tjetrën, eventi madhështor në Tiranë pajton motrat Libohova

Irma dhe Eranda Libohova jane dy prej kengetareve me te dashura per publikun. Ndonse prej disa kohesh eshte perfolur se marredhenia e tyre nuk ishte e mire. Probleme familjare por dhe personale kishin bere motrat Libohova qe te mos flisnin me njera tjetren.

Mbremjen e djeshme ne Tirane eshte organizuar eventi madheshtor nga Eraldo Rexha, per te festuar 7 vjetorin e Revistes Who. Pjese e ketij eventi kane qene shume personazhe te njohur shqiptar.

Ne inboxin e Kryefjala.com ka mberritur nje foto e Eranda dhe Irma Libohova qe jane ngjitur ne skene per te kenduar se bashku, duke treguar keshtu qe motrat jane pajtuar.

E pra hatermbetjet u shuajten dje dhe ne fakt na kishte marre malli ti shihnim se bashku ne skene.