Wednesday , December 1 2021

Atdheu e pranon hapur dhe tregon simpatinë për moderatoren e njohur: Bora Zemani më pëlqente

Blerimi ka qene nje nga meshkujt konkurrent te Perputhen i cili ka shprehur pelqimin e tij per moderatoren Bora Zemani. Teksa e deklaroi kete pelqim ai u shpreh se jo vetem ai, por edhe nje pjese e mire e djemve e tjere pjesmarres kane patur pelqim per moderatoren e njohur të Top Channel, Bora Zemanin.

Advertisement

Mesa duket njeri nga keta konkurente ka qene edhe Atdheu, edhe pse ai ka patur shume pelqime brenda emisionit.

Mbremjen e djeshme, 3 djemte, Princi, Shkelqimi dhe Atdheu kishin hapur nje video Live ne Instagram ku po i drejtonin pyetje njeri tjetrit. Ishte Princi ai qe iu drejtua Atdheut se cili nga personazhet brenda i kishte lene me shume mbresa. Pergjigjia e Atdheut ishte pikerisht Bora.