Friday , July 23 2021

E njihni këtë vajzë? Është reperja e njohur shqiptare që mahniti Jennifer Lopezin me vokalin e saj

Melinda Ademi tani është një ndër reperet më me zë të momentit. Ajo për një kohë mjaft të shkurtër arriti që të bënte për vete të gjithë publikun dhe çdo këngë e saj të regjistronte miliona shikime në “Youtube”. Kjo jo vetëm për tekstet provokuese apo muzikën e bukur, por edhe për klipet sensuale.

Mirëpo, karriera e Melindës paska filluar shumë herët dhe ne nuk e dinim. Ajo në moshën 16-vjeçare ka marrë pjesë ne spektaklin e famshëm “American Idol”. Në performancën e parë ajo performoi përballë artistëve ndërkombëtarë, ku ndër tyre ka qenë as më pak dhe as më shumë vetë Jennifer Lopez.

E mahnitur nga vokali i Melindës, Jennifer i ka dhënë një PO-të madhe. Edhe pse rrugëtimi i reperes shqiptare ishte shumë i shkurtër pasi nuk arriti të shkonte shumë larg ajo nuk hoqi dorë dhe e provoi përsëri pas tre vitesh ku dhe arriti të siguronte një vend në gjysëmfinale./newsbomb.al