Saturday , November 27 2021

Nuk do ta besoni/ Ilva Tare largohet nga ekrani; E zëvendëson një figurë e njohur e politikës

Ilva Tare është në prag të largimit nga programi i saj politik në Euronews dhe një tjetër figurë e njohur do ta zëvendësojë. Bëhet fjalë për Erla Mëhillin e cila do të marrë drejtimin e prgramit ‘Raë Politics’. Vetë Ilva ka postuar një foto të Erlës duke i uruar suksese.

Mësohet se Ilva do t’i bashkohet bashkëshortit në Shtetet e Bashkuara. Cifti, të cilët janë edhe prindër të dy fëmijëve, Melody dhe Tomas, do ta ndërtojnë atje jetën tashmë.