Saturday , November 27 2021

“Mama ja dola për të dyja ne”. Luana Vjollca zbulon arritjen e madhe në karrierën muzikore

Luana Vjollca sapo ka bërë me dije arritjen e saj më të madhe. Bukuroshja është bërë tashmë pjesë e industrisë muzikore botërore “Sony Music Germany”. Ajo e ka ndarë lajmin në ‘Instagram’ ku shkruan se ia doli për vete dhe për mamanë e saj.

‘Finallyyyy i can share with you this dream. So happy to announce I am now part of the SONY MUSIC INDUSTRY!!!!Mama ja dola per te dyja ne.’- shkruan ajo.