Wednesday , October 20 2021

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin/Fansat nuk e lënë rehat, reagon për herë të parë Armina Mevlani dhe I thotë të gjitha (FOTO)

Mungesa e një urimi publik për Armina Mevlanin në ditën e saj të lindjes nga Shkëlzen Berisha, nxiti thashethemet se çifti i njohur janë ndarë. Por blogerja i ka dhënë fund çdo aludimi në një video të publikuar nga festa e organizuar në Instagram. Arminës i është drejtuar sërish pyetja a është ndarë me Shkëlzenin në rubrikën në Instagram.

“Lajme false, jemi bashkë dhe shumë të lumtur”-shkruan Armina. Ajo është pyetur dhe nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje dhe ka zbuluar së është natyrale siç e ka bërë Zoti.