Wednesday , December 1 2021

“Nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt…”, moderatorja e sportit humb babin dhe prek me fjalët

Ditë zie për moderatoren e sportit Vilma Masha. Vilma ka humbur njeriun më të shtrejtë, babain e saj. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë bukuroshja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto, ku shihet e veshur me vello me në krahë babain.

Advertisement

“Babiiii, babi im i shtrenjtë nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin. Të dua në pafundësi,” shkruan moderatorja në postimin e saj.