Saturday , November 27 2021

Po Ledjana ku është? Mevlani nuk i ndahet Antonelës, shfaqen dorë për dore (FOTO)

Antonela dhe Mevlani duket se tashmë janë të pandashëm. Që pas daljes nga Përputhen dyshja janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Së fundi Antonela dhe Mevlani kanë surprizuar fansat me veprimin e tyre. Një ditë më parë Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena” dhe Antonela i ka befasuar të gjithë teksa afrohet dhe e kap për dore duke e shoqëruar për në skenë.

Duket se dyshja kanë sheshuar të gjitha keqkuptimet që kanë patur me njëri-tjetrin në Përputhen.