Saturday , November 27 2021

Pak muaj pas ndarjes nga e dashura, Seldi Qalliu ngacmon modelen nga Elbasani (FOTO)

Disa muaj më parë, Seldi Qalliu dhe e dashura e tij, modelja Sindi Çela, i dhanë fund romancës së tyre. Por duket se Seldi nuk e përjetuar aspak keq këtë ndarje, madje e ka hedhur historinë e vjetër të dashurisë prapa krahëve. Së fundmi, ai i ka komentuar modeles së njohur shqiptare, Belinda Dragoti, në një prej fotove të publikuara në llogarinë e saj në ‘’Instagram’’.

Seldi zgjodhi emojin e një ylli për ta komplimentuar modelen seksi, duke lënë të kuptohet se ka tërheqje ndaj pamjes së saj.