Wednesday , October 20 2021

Aksidenti i mëngjesit, shuhet e gjithë familja, ndërrojnë jetë prindërit dhe 2 fëmijët

Detaje të reja të dh1mbshme kanë dalë nga aksidenti trαgjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në Fier-Vlorë. Bëhet me dije se nga aksidenti kanë humbur jetën 4 persona, dy prindërit dhe dy fëmijët. Gjithashtu janë dëmtuar dhe dy shtetasit që udhëtonin në mjetin “Audi” (drejtuesi dhe pasagjeri), të cilët po transportohen në spital, për ndihmë mjekësore.

Aksidenti ndodhi pranë vendit të njohur si “Kripa” ku janë përplasur dy mjete dhe njëri prej tyre ka dalë nga rruga.