Wednesday , October 20 2021

Elbasan/ Makina përplas skuterin elektrik, plagoset një person. Ja gjendja e tij

Një aksident ka ndodhur në Elbasan ku një makinë ka përplasur një person që lëvizte me skuter elektrik. Fatmirësisht drejtuesi i motorit ndodhet në spital pa probleme të rënda. Problem në qytetin e Elbasanit mbetet lëvizja e këtyre mjeteve në çdo rrugë, pa kriter moshe, dhe kryesisht fëmijë.

Ato përdoren edhe në rrugë me trafik të dendur dhe rrezikshmëri të lartë.

Top Channel