Wednesday , December 1 2021

Antonela e quan ish-burri i Bora Zemanit, Vin Veli i kthehet me deklaratën që i habiti të gjithë

Mbremjen e djeshme te ftuar ne Top Arena kane qene avokati Spartak Ngjela dhe Dj Vin Veli. Gjate intervistes se Antoneles me Ngjelen ajo i ka thene se ai ka komplimentuar Bora Zemanin por asnjehere Antonelen.

“Meqë kemi edhe ish-burrin e Bora Zemanit këtu në studio, i bën gjithmonë, pasi dihet edhe botërisht se ti je i fíksuar pas saj, por si ka mundësi që erdhe herën e parë dhe nuk më bëre kompliment, por as tani…”- ka thene Antonela.

Advertisement

Avokati me shume stil dhe elegancë i thotë se Alesias i ka bërë por asaj akoma, dhe e komplimenton për buzëqeshjen e saj. Pas kesaj fjalen e ka marre menjehere Vin Veli i cili ka treguar se ka te perbashket me Ngjelen skuadren e preferuar por edhe dicka tjeter. Faktin qe te dy nuk jane martuar asnjehere!

Duke thumbuar ne kete menyre Antonelen e cila e quajti ish bashkeshorti i Bora Zemanit.

Kujtojmë se Bora Zemani dhe Vin Veli nuk kanë qenë asnjëherë të celebruar bashkë.