Wednesday , October 20 2021
Foto Arkiva

Aksidenti tŗagjik në Gramsh/ Të dhëna të tjera për ngjarjen

Mbrëmjen e sotme, shoferi i furgonit Arjol Xhepexhiu, që u përfshi në aksidentin e rëndë në Gramsh është aŗrestuar nga policia. Urdhri i ndalimit i është komunikuar në spital ku po merr trajtim. Si pasojë e aksidentit tŗagjik humbi jetën 30-vjeçari Ledian Lami si dhe u plagosën 9 pasagjerë të tjerë.