Wednesday , December 1 2021

Bora Zemani flet për herë të parë pas ndarjes nga Donald Veshaj dhe bën deklaratën që se priste askush

Moderatorja Bora Zemani është ndër më të komentuarat e momentit. Vetëm pak muaj më parë ajo dhe aktori Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka treguar se është vetëm me të birin, por nuk i përjashton mundësitë që në të ardhmen të këtë dhe dikë tjetër në krahë.

Advertisement

 “Jeta jote private do jetë vetëm mes teje dhe Arborit apo do të këtë edhe një partner në të ardhmen?”, e pyeti Antonela Berisha.

“Po tani unë dhe Arbori jemi mirë bashkë, por erdhi dhe ndonjë gjë tjetër, nuk ka problem. Por nuk është se jemi fokusuar atje”, u përgjigj Bora.