Thursday , August 5 2021

E mbani mend Redonën e ‘Love Story’? Gjen dashurinë dhe bën publike fejesën.

Një nga ish-konkurrentet e spektaklit “Love Story”, Redona ka dhënë një lajm shumë të bukur. Vajza, e cila mori menjëherë simpatinë e publikut me ëmbëlsinë e saj, sot ka bërë publike fejesën. Redona ka gjetur shpirtin binjak dhe ka publikuar disa foto nga fejesa me një djalë identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Siç duket vetëm pak kohë pas mbarimit të “Love Story”, Redona ka gjetur dashurinë dhe ka vendosur të shkëmbejnë unazat e fejesës me një festë me njerëzit e zemrës. Burimi: iconstyle