Thursday , August 5 2021

Adelina Tahirit i dështon filteri, zbulohet sa keq duket fytyra e saj

Adelina Tahiri ka disa ditë që po shijon pushimet me burrin e saj maqedon. Këngëtarja shqiptare ka publikuar vazhdimisht foto “hot” në rrjetet sociale nga pushimet në bregdet. Por, për një moment, Adelina ka dështuar. Një video e saj në storie ka nxjerrur fytyrën e vërtetë të saj, pa efekte të filterëve.

Gjithçka dukej bukur dhe joshëse në videon e saj, deri në një moment kur filteri u zhduk dhe doli në pah fytyra aspak tërheqëse e saj. Indeksonline kapi këtë moment dhe kjo është Adelina e vërtetë në element./indeksonline