Friday , July 23 2021

Kamioni del nga rruga në aksin Elbasan-Peqin, plagoset drejtuesi, mësohet se…

Një aksident ka ndodhur së fundmi në Elbasan-Peqin. Mësohet se një kamion ka dalë nga rruga pranë fshatit Pajovë, ku për pasojë ka marrë dëmtime të lehta drejtuesi. I plagosuri po transportohet për në spitalin e Elbasanit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë humbja e kontrollit.