Friday , July 23 2021

Pas videos të Romeos duke u puthur me një bjonde, reagon për herë të parë Aleksia (FOTO)

Ditën e djeshme, në rrjet qarkulloi lajmi se aktori i njohur Romeo Veshaj ndodhet në Barcelonë së bashku më vëllanë e tij Donaldin dhe me Aleksian e cila ka postuar gjithashtu foto nga Barcelona. Por në disa fotografi të publikuara në rrjet, Romeo duket në krahët e një bjondeje misterioze e cila nuk është Aleksia.

Identititeti i vajzës nuk është bërë i ditur dhe Romeo ende nuk ka folur ende rreth këtij lajmi. Mirëpo, Aleksia është ajo e cila ka vendosur të ‘thyejë’ heshtjen, pasi ditën e sotme ka publikuar në InstaStory një shkrim duke na bërë të mendojmë se pas asaj videoje fshihet diçka tjetër.

“Ore qetësohuni me këto drama palidhje mos dilni në konkluzione kot se na mbytët me këto aludime. Every story has a backstory, it’s all good” – është shprehur ajo.