Friday , July 23 2021

Sot çmend vajzat, nuk do ta besoni si dukej Fation Kuqari shumë vite më parë (FOTO)

Fation Kuqari vazhdon të mbetet një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen”,edhe pas daljes nga programi. Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar një foto të shumë viteve më parë. Siç duket, Fationi është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ishte vetëm 1-vjeç.

Nëse nuk do e kishte publikuar vetë, me siguri askush nuk do ta njihte. Fationi shihet me shumë flokë dhe shumë ndryshe nga tani.