Friday , July 23 2021

Tea Trifoni harron përfundimisht Beartin, ky është personi që ia mori zemrën

Nga Tea, ka të reja! Pak muaj pas ndarjes me Beartin, ajo po shijon një romancë të re, siç edhe ‘dyshonte’ Arjan Konomi pak ditë më parë duke parë nurin e bukuroshes. Lajmin e ka konfirmuar si e ftuar në rubrikën “N’fermë” të konceptuar e drejtuar nga Ervin Kurti.

Teksa u gjend mes një nga.cmimi për jetën e saj private, një nga ish-protagonistet më të përfolura të programit “Përputhen” u shpreh: “Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin.

Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fatjonin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Isha duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky. Ishte shumë i ëmbël.

Përshtypje duken t’i kenë bërë komplimenet për intelegjencën dhe karakterin, e jo nga ato të zakonshmet që Tea merr për sytë teksa edhe puthja na qenka shkëmbyer.