Wednesday , September 22 2021

Sot është këngëtare shumë e famshme, e gjeni dot se kush është vogëlushja në foto?

E gjeni dot se kush është kjo vogëlushe kaq e ëmbël në këtë foto? Bëhet fjalë për këngëtaren Bebe Rexha, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi është bërë nostalgjike për të shkuarën. Ajo ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte veçse 8-vjeç. Bebe shfaqet me flokë të zeza e të gjata dhe me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë.