Friday , September 17 2021

Elbasan/Aksidentohet mjeti i policisë (Foto)

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Në këtë aksident është përfshirë një makinë policie dhe një mjet tip wolkswagen. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit por mësohet se nuk ka dëmtime në njerëz por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit.