Wednesday , September 29 2021

Gjendet i shtrirë në tokë dhe dërgohet në spital. Humb jetën një 55-vjeçar në Elbasan

Më datë 27.07.2021, rreth orës 14:50, në lagjen  “Brigada 17 Sulmuese”, Elbasan, një shtetas ende i paidentifikuar ( endacak) rreth 55 vjeç, është gjetur i shtrirë ne tokë pa shenja ďhune i cili më pas ka ndëruar jetë në Spitalin Rajonal Elbasan.  Nga hetime paraprake dyshohet se vďekja ka ardhur nga shkaqet natyrale,  grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.