Tuesday , September 21 2021

Se kishim dëgjuar më parë/ Aurela Hoxha më e lumtur se kurrë, zbulohet emri i veçantë që ka zgjedhur për djalin

Modelja Aurela Hoxha i surprizoi të gjithë teksa konfirmoi lajmin se është bërë nënë për herë të parë.Ajo publikoi fotografi me foshnjen e saj teksa shihej shumë e lumtur, por zgjodhi të mos japë shumë detaje.Duke qenë se tashmë është bërë gjithçka publike, duket se modelja nuk e ka më problem të ndajë me të gjithë momente të veçanta nga jeta e saj.

Ndërkohë fotografi Endrit Mërtiri ka zbuluar emirn e veçantë që Aurela ka përzgjedhur për djalin e saj. Ai ka postuar një foto me modelen Dorina Gegici dhe përkrah saj ka shkruar: “Daja dhe tezja më cool e Alaron” dhe të gjithë mendojnë se i referohet fëmijës së Aurelës.