Wednesday , September 29 2021

Gazetari Sokol Balla publikon foton e parë të familjes së re. Sa bukur duken (FOTO)

Dita e sotme për gazetarin Sokol Balla, është një ditë e veçantë. Në këtë ditë, ai ka prezantuar për herë të parë foton e familjes së tij të re, bashkëshorten bashkë me vajzën e vogël, e cila erdhi në jetë pak kohë më parë.

Vogëlushja quhet Brooklyn-Sayuri.

Sayuri, emri i dytë i së voglës në japonisht përkthehet: Lule e vogël.

Kujtojmë që lajmin se është bërë baba për herë të tretë e konfirmoi vetë Balla. “Tashmë jam me tre fëmijë, nga njëra anë ndihem i plotësuar se në familjen tonë ne kemi qenë 3 fëmijë dhe unë tani jam si babai im, me tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur.”, tha gazetari disa muaj më parë./abcnews.al