Wednesday , September 22 2021

Si dukej Aurela Hoxha me barkun e rrumbullakosur?! Ja FOTOJA që nuk u publikua kurrë gjatë shtatzënisë!

Pak kohë më parë në media qarkulloi lajmi se modelja Aurela Hoxha ishte bërë nënë për herë të parë. Ajo e fshehur për 9 muaj shtatëzëninë dhe madje deri para tre ditesh nuk kishte bërë asnjëlloj reagimi. Vet Aurela ka publikuar një kolazh fotosh me ditët e saj më të bukura dhe mes tyre është fotoja e parë që mban në krahë vogëlushin.

Ndërkohë ajo ka publikuar për herë të parë foto nga shtatzënia. Duke qenë se tashmë është zbuluar gjithçka, duket se modelja nuk e ka më problem të ndajë me të gjithë këto momente kaq special nga jeta e saj.