Wednesday , September 29 2021

Ia paska këputur kokën mamit, ja kush nga fëmijët i ngjan më shumë Valbona Selimllarit

Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari, rralëherë poston anëtarët e familjes së saj në rrjete sociale pasi përpiqet ti mbajë ata larg syrit të publikut. Së fundmi Selimllari ka publikuar një foto me djalin e saj Kejnin, dhe gjëja që i ra në sy të gjithëve ishte ngjashmëria midis tyre.

Gjithashtu Valbona ka ndarë edhe një foto me vajzën e saj të vogël dhe mbesën e cila u bë e njohur për publikun shqiptar nga spektakli “Në kurthin e Piter Pan”.