Wednesday , September 29 2021
FOTO ARKIVA

Çmenduri në tunelin Elbasan-Tiranë! Karrotreci transporton makinën me dyer të hapura (Foto)

Një karrotrec ka transportuar një makinë me dyer të hapura, duke u bërë rrezik për shkaktim aksidentesh. Pamjet janë filmuar nga një qytetar që udhëtonte me mjetin e tij në tunelin Tiranë-Elbasan dhe janë publikuar nga JOQ në Instagram.

Si mendoni, mund të udhëtohet kështu?