Wednesday , September 22 2021

Më në fund konfirmohet: Genta Ismajli shtatzënë për herë të parë, dalin pamjet me barkun e rrumbullakosur

Pas kaq kohësh komentimesh më në fund konfirmohet se Genta Ismajli është shtatzënë. Këngëtarja e njohur është larguar nga skena kohëve të fundit dhe tashmë u mësua arsyeja.

Në një video të publikuar në TikTok, ajo shfaqet më barkun e rrumbullakosur. Për më tepër, burime të Prive konfirmojnë se ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Ky do të jetë edhe fëmija i parë i këngëtares me partnerit e disa viteve, Ustan.