Tuesday , September 21 2021

Më në fund Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë! Moderatorja poston fotot e ëmbla me barkun e rrumbullakosur. Ja sa bukur duket

Marina dhe reperi, Getoar Selimi kanë qenë në krye të mediave rozë, pasi dyshja priten të bëhën së shpejti prindër. Në media gjithashtu ka qarkulluar edhe lajmi i gjinisë së bebes si dhe emri që kanë menduar për të. Marina Vjollca ka konfirmuar zërat që kanë qarkulluar kohët e fundit se është shtatzënë me disa foto që ka ndarë në rrjete sociale.

Moderatorja e njohur ka pozuar me barkun e rrumbullakosur ndërsa ka shkruar: “Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”.