Friday , September 17 2021

Pas Përputhen, Tea Trifoni shfaqet si moderatore e një emisioni, zbulohet ku do e shohim

Tea Trifoni ka qenë një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”, e cila ka bërë shumë zhurmë në media. Ajo ishte një ndër më të preferuarat nga emisioni, por edhe pas largimit ka qenë në qendër të mediave rozë, sidomos për lidhje-ndarjen nga Bearti.

Mirëpo, sic duket ish-konkurrenten e “Përputhen”, do ta shohim së shpejti si moderatore. Ajo është parë së fundmi në ambientet e “Top Channel” dhe burime për “Vip-magazine” kanë konfirmuar se Tea do të jetë moderatore në një prej emisioneve të këtij televizioni.

Se ku konkretisht, ndoshta do e mësojmë në ditët në vijim. Kujtojme se se fundmi Tea i eshte nenshtruar dhe disa operacioneve plastike. Gjithashtu ish-konkurentja e Perputhen ka ulur peshe konsiderueshem, duke e shnderruar ate.