Friday , September 17 2021
Foto Arkiva

Përfshihet nga flakët automjeti në aksin Elbasan-Tiranë

Një automjet është shkrumbuar nga flakët në ecje , mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Elbasan – Tiranë. Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar në njerëz. Në vendngjarje kanë shkuar dhe policia e zjarrëfikësit ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.