Saturday , September 18 2021

Elbasan/ Riparimi i çatisë i kushton rëndë 60 vjeçarit. Çfarë ndodhi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Kusarth, Elbasan, ku një 60 vjecar duke riparuar çatinë e shtëpisë, aksidentalisht është rrëzuar dhe ka marrë dëmtime të shumta. Pasi është transportuar për në spitalin Rajonal të Elbaanit, ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 05.09.2021, rreth orës 14:50 , shtetasi D.L., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Kusarth, Elbasan,  i cili duke riparuar çatinë e banesës së tij ka rënë dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.