Tuesday , September 21 2021

Duket shumë e re por s’do ta besoni sa vjeç është në të vërtetë Valbona Selimllari

Valbona Selimllari eshte një prej femrave më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media.nmVitet kalojnë dhe teksa e shohim në vazhdimësi në ekranet shqiptare, nuk mund të mos mendojmë se koha ka ngecur në vend për Valbona Selimllarin, ikonën e bukurisë shqiptare.

Mirëpo me siguri pakkush e di moshën e vërteë të Selimllarit, ish-Miss Albania ‘91. E ftuar në studion e ‘Wake Up’ në ‘Top Channel’, ajo e ka zbuluar vetë një gjë të tillë, e pyetur nga moderatorja Oriela Nebiaj.

‘Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’-rrëfeu Selimllari, duke zbuluar kështu se ajo është 48 vjeçe. Selimllari gjithashtu ka edhe 3 fëmijë: dy djem dhe një vajzë.Shikoni fotot e saj ne kete link ne vazhdim