Saturday , September 18 2021

Taulant Balla nga Kuvendi ka dy fjalë për qytetarët e Qarkut të Elbasanit

Ka nisur sot legjislatura X e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë. Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla përmes një postimi në rrjetin social facebook në seancën e pare të kësaj legjislature ka shprehur mirënjohjen e tij për popullin e Elbasanit, Librazhdit, Prrenjasit, Gramshit, Belshit, Cërrikut dhe Peqinit për mbështetjen që i kanë dhënë.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Mirënjohje popullit të Elbasanit, Librazhdit, Prrenjasit, Gramshit, Belshit, Cërrikut dhe Peqinit për mbështetjen😍🥇🇦🇱🌹