Friday , September 17 2021

E dimë që ka një djalë, por partnerin nuk e pamë kurrë! Jeni kurioz të dini kush është “bυrri” i Ingrid Gjonit (Foto)

Ingrit Gjonin e njohim të gjithë, kjo sepse ajo ka kohë që është e pranishme në skenën tonë muzikore. E përveç karrierës prej këngëtareje, ajo ka edhe një jetë familjare, të cilës i kushton shumë rëndësi. Megjithatë, ajo deri më tani me xhelozi e ka fshehur jetën private duke i privuar fansat të informohen rreth saj.

Por, Gjoni para disa kohësh ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet djali i saj, Paridi në praninë e babait të tij.

Ingriti shpeshherë në rrjetet sociale ka hedhur foto të ndryshme me djalin e saj, por ka qenë më e rezervuar për partnerin. Këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg syve kureshtarë të publikut, por kjo foto tregon se ajo ka vendosur ta thyejë heshtjen dhe të mbyllë gojët e liga.