Saturday , September 18 2021

Monika Kryemadhi i befason të gjithë, shfaqet në Kuvend me ndryshimin drastik në pamje (Foto)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi pas dy vitesh mungesë u shfaq ndryshe në Kuvendin e Shqipërisë. Kryemadhi u shfaq me një pamje të re, teksa shoqërohej nga Petrit Vasili dhe Erisa Xhixho. Pamja e saj i befasoi të gjithë, pasi ajo dukej shumë ndryshe dhe më e freskët në paraqitje. Kryemadhi ka marrë shumë komplimenta për Look-un e ri.

Ky vit do jetë një vit ndryshe për të dhe partinë e saj.