Wednesday , December 1 2021

Belsh/ Zjarr në banesë, digjen orenditë. Dyshimet e para

Rreth orës 20:50, në banesën e shtetasit L.H., 42 vjeç, banues në fshatin Kajan, Belsh, ka rënë zjarr dhe për pasojë janë djegur orenditë e shtëpisë. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri ka rënë nga pakujdesia.

Advertisement

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.