Thursday , October 21 2021

Ju kujtohet Sandokan, ja si duket sot aktori (Foto)

Aktori indian Kabir Bedi i cili kishte rolin kryesor në serialin italian “Sandokan”, që e shfaqi serinë e tij të parë më 6 Janar të vitit 1976. Film i paharrueshëm dhe shumë i bukur. Por ja si duket sot ai.