Tuesday , January 18 2022

Ndodh pas përfundimit të spektaklit/ Donaldi dhe Beatrix puthje dhe përqafime gjatë darkës romantike, kush e bëri hapin e parë? (Fotot)

Pas deklarimit të një pëlqimi mes tyre në spektaklin e mbrëmjes së djeshme në Big Brother, Donaldi dhe Beatrix kanë shijuar një darkë romantike në praninë e njëri-tjetrit.

Advertisement

Në këtë darkë ata u folën rreth ndjenjave për njëri-tjetrin. Në një moment qetësie, Donaldi e puthi Beatrix-ën.

Pas puthjes Beatrix tha se është një situatë shumë e sikletshme dhe duhet marrë një vendim, ndërsa Donaldi tha se kjo situatë e ka lodhur dhe do të bëjë diçka për veten.