Tuesday , January 18 2022

Tani fillon spektakli i vërtetë/ Këngëtarja e njohur futet të premten në shtëpinë e “BB VIP”

“BB Vip” është kthyer në spektaklin më të ndjekur nga publiku shqiptar. Çdo javë në shtëpinë e famshme del një nga banorët, por futen gjithashtu edhe personazhe të reja, të cilët krijojnë miqësi dhe debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Advertisement

Mbrëmjen e kësaj të premte, burime për Kryefjala kanë pohuar se shtëpisë së “Big Brother”, do t’i bashkohet këngëtarja e njohur Big Mama.

Ajo njihet për natyrën e saj energjike dhe “shpërthy.ese” ç’ka mund të shkaktojë “zhu.rmë” brenda shtëpisë. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim surprizat në spektalin e së premtes.